Засоби контрацепції - купити Аптечка у Відділення НП, доставка води у Нова пошта - АкваМаркет
0

Засоби контрацепції у Нова пошта


Контрацепція - це питання, яке хвилює кожну людину, що веде статеве життя. З метою запобігти небажаній вагітності, захиститися від інфекцій або захворювань, що передаються статевим шляхом, ми використовуємо спеціальні засоби контрацепції: таблетки, презервативи, гелі-лубриканти. Питання контрацепції варто вирішувати комплексно, оскільки при найменшій помилці наслідки будуть неприємними.

Благо, сьогодні недоліку в засобах контрацепції немає. Презервативи, лубриканти і оральні контрацептиви можна знайти в будь-якій аптеці. Кожен спосіб має свої особливості. Підбирати лубрикант, презерватив або таблетки варто після консультації з лікарем. Однак інформацію про всі види контрацепції варто прочитати самостійно, щоб знати важливу інформацію.

Бар'єрні засоби контрацепції

Принцип їх дії полягає в тому, що надходження сперми всередину піхви повністю блокується. Є різні види контрацептивів бар'єрних, але найвідомішими і затребуваними по праву вважаються презервативи. Також до цієї групи входять такі різновиди, як матковий ковпачок і вагінальна діафрагма.

Бар'єрні контрацептиви діють тільки місцево, тому не викликають системних змін (наприклад, гормонального фону). У них мінімальна кількість протипоказань та побічних ефектів, при цьому презерватив забезпечує високу ефективність захисту як від зачаття, так і від інфікування. У даного виду контрацепції є маса переваг:

  • Купити презервативи можна як в аптеці, так і в магазині без призначення лікаря.
  • Відсутній системний вплив на організм.
  • Презервативи Contex є ідеальним варіантом для людей, які ведуть нерегулярне статеве життя.
  • Доступна вартість.
  • Широкий асортимент. У продажу є абсолютно різні види презервативів, які відрізняються за характеристиками. Кольорові, ребристі, зі смаком або ароматом, ультратонкі або нормальної товщини. Випускають вироби різних розмірів, маркіруючи їх літерними позначеннями S, M, L, XL. Розмір презерватива підбирають з урахуванням довжини та охоплення пеніса. Асортимент величезний, тому кожен покупець знайде свої ідеальні презервативи Durex.

Але є у бар'єрної контрацепції і недоліки. У порівнянні з оральними і внутрішньоматковими засобами презервативи мають меншу ефективність. Крім того, деякі споживачі просто не можуть використовувати презервативи внаслідок алергії на латекс або поліуретан. Не всім подобається відволікатися на виконання певних маніпуляцій під час акту. В даному випадку можна звернути увагу на інші види контрацепції.

Оральні контрацептиви

До цієї категорії входять медикаменти, які потрібно приймати на регулярній основі. Гормональні контрацептиви ідеально підходять для жінок, які ведуть активне статеве життя і мають постійного партнера. Достатньо приймати таблетки згідно з графіком, щоб уберегтися від небажаного зачаття. Оральні контрацептиви виручають в ситуаціях, коли є алергія на латекс або поліуретан. Крім того, таблетки в деяких випадках сприяють вирівнюванню гормонального фону і як результат - поліпшенню стану репродуктивної системи. Однак такі засоби контрацепції мають суттєві недоліки:

  • Призначає ОК лікар після ретельного медичного огляду.
  • Слід обов'язково дотримуватися графіка прийому, оскільки пропуск одного-двох прийомів загрожує незапланованим зачаттям.
  • Гормональні контрацептиви захищають від небажаної вагітності, але не від захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Є великий перелік захворювань, які є протипоказаннями до прийому оральних контрацептивів.

Крім цього регулярний прийом таблеток вносить корективи в роботу організму, оскільки препарати надають системний вплив. Можуть виникнути збої в роботі ендокринної або серцево-судинної системи.

Як вибрати контрацептив

Виходячи з вищесказаного, можна сміливо сказати, що кожен спосіб запобігання має свої переваги і недоліки. Ступінь надійності і ефективності у них практично однакова, а ось особливості - різні. Бар'єрні контрацептиви по праву відносять до числа найбезпечніших, оскільки вони не викликають побічних ефектів і ніяк не діють на наш організм. Крім того, це єдиний спосіб захиститися від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Але презерватив протипоказаний людям з алергією на латекс. Можна підібрати гіпоалергенні бар'єрні контрацептиви, а можна знайти гормональні таблетки. Але їх рекомендують пити при наявності постійного і здорового статевого партнера. У деяких випадках можна вибрати альтернативу: протизаплідні пластирі, вагінальні кільця, ін'єкційні препарати. Однак призначають такі засоби тільки лікарі після вивчення анамнезу та здачі необхідних аналізів.

Якщо Ваш вибір - бар'єрні контрацептиви, то пропонуємо вигідно купити презервативи оптом з доставкою по Києву та Україні. В наявності тільки якісні засоби контрацепції, вироблені відповідно високим стандартам. Презервативи Котекс, Дюрекс та інших топових брендів в упаковках різного об'єму. Замовлення приймаються онлайн і відправляються в пункт призначення зручною для покупця транспортною компанією.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (40)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Durex, Invisible, 12 шт., Презервативи ультратонкі
Артикул: 12881
Contex Wave, 30 мл, Інтимна гель-змазка з пантенолом
Артикул: 62166
Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні
Артикул: 12872
Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні
Артикул: 40945
Contex, Classic, 3 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 3 шт., Презервативи класичні
Артикул: 12876
Contex, Extra Sensation, 12 шт., Презервативи ребристі Contex, Extra Sensation, 12 шт., Презервативи ребристі
Артикул: 12873
Contex, Light, 12 шт., Презервативи ультратонкі Contex, Light, 12 шт., Презервативи ультратонкі
Артикул: 12874
Contex, Light, 3 шт., Презервативи ультратонкі Contex, Light, 3 шт., Презервативи ультратонкі
Артикул: 12877
Durex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Durex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні
Артикул: 29460
Durex, Dual Extase, 12 шт., Презервативи рельєфні Durex, Dual Extase, 12 шт., Презервативи рельєфні
Артикул: 29459
Durex, Naturals, 100 мл, Інтимний гель-змазка, без запаху
Артикул: 58436
Durex, Play Feel, 50 мл, Інтимний гель-змазка, без запаху
Артикул: 29466
Durex, Play Massage, Aloe Vera, 200 мл, Інтимна гель-змазка
Артикул: 62172
Dureх, Elite, 3 шт., Презервативи ультратонкі Dureх, Elite, 3 шт., Презервативи ультратонкі
Артикул: 29464
Viva, 12 шт., Віва, Презервативи Класичні Viva, 12 шт., Віва, Презервативи Класичні
Артикул: 64725
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Класичні
Артикул: 64726
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Ребристі
Артикул: 64727
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Точкові
Артикул: 64724
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Ультратонкі
Артикул: 64728
Durex, Play Sweet Strawberry, 50 мл, Інтимний гель-змазка, з полуницею

на завтра
Артикул: 29468