Купити коньяк з доставкою 24/7 - коньяк в Києві і передмісті, ціна в Україні у Нова пошта - АкваМаркет
0

Коньяк у Нова пошта


Коньяк (cognac) - напій гурманів. Завдяки витонченому аромату, складній ароматичній композиції і фруктовій складовій грузинський, французький коньяк завоював велику популярність. Українці із задоволенням п'ють Хенессі ХО і недорогий молдавський, закарпатський коньяк Тиса. Оскільки купити коньяк Хенессі прагне так багато споживачів, напій утримує впевнене лідерство в списку найбільш продаваного міцного алкоголю. Хороший коньяк в Грузії або Франції роблять з винограду сортів Уні Блан, Коломбар і Фоль Бланш. Шляхом подвійної перегонки вино перетворюють на ароматний коньячний спирт, який потім збагачують додатковими компонентами і витримують в спеціальних бочках. Коньяк прийнято пити в чистому вигляді. Унікальність композиції і доступна ціна на коньяк в Україні і на світовому ринку визначають його популярність в сегменті елітного алкоголю. АкваМаркет пропонує величезний вибір коньяків від таких виробників, як Старий Кахеті, Koblevo, Courvoisier, Ararat. Марочні, ординарні і недорогі напої з доставкою додому або в офіс.

Купити ящик коньяку. На що звертати увагу

Щоб купити в Харкові коньяк, який прийдеться Вам до смаку, важливо розібратися в класифікації напою. Пам'ятайте, що хороший міцний коньяк - напій статусний. Елітний алкоголь підкреслює смак і заможність людини, яка його обрала. Сьогодні купити коньяк Старий Кахеті або Арарат не складно. Ціни на коньяк залежать від категорії:

 • Ординарний. Алкогольний напій, виготовлений з коньячних спиртів 3-річної витримки. Продаж алкоголю такого типу йде найбільш активно, оскільки ціна коньяку закарпатського ординарного - найдоступніша в сегменті.
 • Марочний. Коньяк з сировини 6-річної витримки.
 • Колекційний. Елітний коньяк, витриманий в дубових бочках понад 5-7 років. В Україні ціна коньяку марочного одна з найвищих. Однак смак і аромат напою вразить навіть найвибагливішого гурмана. Тому неординарність смакоароматичної композиції, а також витончений букет спонукають людей купити коньяки марочні.

Як купити хороший коньяк в Україні

Каталог коньяків рясніє різноманіттям, де напої відрізняються не тільки по країні виробникові, а й за кількістю зірок. Тому навіть ціна коньяку Хенессі буде залежати від числа зірочок на етикетці. Як купити грузинський коньяк або французький напій, який Вам точно сподобається? Зірочки на пляшках і паках визначають характеристики напою. Оскільки ми пропонуємо купити в Україні вірменський коньяк за ціною виробника, то докладно розповімо особливості коньяку за кількістю зірок:

 • 3 зірки. Напій трирічної витримки міцністю 40%. Легкий збалансований смак, екстравагантний аромат. Замовники намагаються купити в Україні коньяки саме цієї категорії, оскільки вони самі недорогі.
 • 4 зірки. Напій міцністю понад 40% витримують в бочках 4 роки. Відрізняється більш різким смаком. Смачний і хороший коньяк, ціна якого знаходиться на середньому рівні.
 • 5 зірок. Витримка 5 років, міцнцсть 42%. Приємний глибокий смак і насичений аромат. Ціна коньяку Старий Кахетті п'ять зірок найвища в сегменті.

Чим арманьяк відрізняється від коньяків

Шукаючи хороший недорогий коньяк в Україні, Ви неодмінно побачите напій під назвою арманьяк. Його отримують методом подвійної перегонки кислого вина. Це міллезімний алкогольний напій, вироблений з урожаю одного року. Арманьяк витримують в дубових бочках для насичення ароматом і кольором. Справжній коньяк Арарат розбавляти і змушувати ні з чим не можна. У разі арманьяка допустимо додавання карамелі і розведення дистильованою водою, для зменшення міцності. Отже, смак напою не менш приємний, а вартість значно доступніша. Тому якщо Вам потрібно купити коньяк недорого, а ціна на коньяки Грузії або Hennessy здається гранично високою, зверніть увагу на цей напій.

Де вигідно купити коньяк в Києві оптом

АкваМаркет пропонує недорого купити вірменський коньяк від кращих виробників. Також в наявності коньяк французький, грузинський, молдавський. Ви приємно здивуєтеся від ціни на ящик коньяку Старий Кахеті або Арарат. Замовити продукцію можна в будь-якій кількості, підібравши зручну тару. Для великої компанії рекомендуємо купити коньяк в паках. Також є красивий подарунковий коньяк Hennessy, ціна якого нижче, ніж в будь-якому магазині міста Київ, Харків чи Одеса. Чому варто купити коньяк молдавський, вірменський чи закарпатський Тиса на нашому сайті:

 • Зручний онлайн-каталог коньяку, де легко вибрати товар. Вивчіть асортимент, щоб купити в Одесі коньяк, відповідний Вашим потребам.
 • Вся продукція має ліцензію і сертифікати якості.
 • Покриття доставки - вся Україна. Відправимо коньяк до Києва і в будь-яке місто країни: Одеса, Харків, Дніпро, Ужгород Запоріжжя.
 • Підтримка менеджерів. Допоможемо підібрати коньяк в Україні з урахуванням Ваших вимог і в рамках встановленого бюджету.

АкваМаркет - це вигідна покупка алкогольних напоїв високої якості і найкраща ціна на коньяк ХО в Україні. Купити оптом коньяк Vecchia Romagna, Alexx, Ararat, Askaneli, Baron Otard, Bolgrad, Courvoisier, Delaitre, Eristavi, Gudauri, Hennessy, Jatone, Koblevo, Louis Royer, Louis Tardant, Maretti, Martell, Old Armenian, Remy Martin, Renuage, Richard , Sarajishvili, Shabo, Shustoff, Tigran, Айк, Арарат, армада, Жан-Жак, Легенда Вірменії, Старий Кахеті, Таврія, Таврія Borisfen, Тиса, Шабо, Шустов. Зверніть увагу, що ціна коньяку Шабо або іншої марки залежить від обсягу замовлення. Чим більше кількість пляшок або паків, тим нижче буде вартість алкоголю.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (36)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
A.E.Dor Albane, 0,7 л, Коньяк + 2 келихи, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64050
A.E.Dor Embleme, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64051
A.E.Dor Napoleon, 0,7 л, Коньяк Наполеон, подарункова упаковка A.E.Dor Napoleon, 0,7 л, Коньяк Наполеон, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64052
A.E.Dor VS, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64053
A.E.Dor VSOP, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64054
A.E.Dor, XO, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70276
Armagnac Castarede, XO, 0,7 л, Арманьяк витриманий, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64084
Bowen VS, 0,7 л, Коньяк

на завтра
Артикул: 65115
Bowen VSOP, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 65116
Bowen, Napoleon, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70282
Bowen, XO Gold'n Black, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70283
Chabasse, V.S. Selection, 0,7 л, Коньяк

на завтра
Артикул: 65114
Cigar Reserve, Коньяк, 0,05 л

на завтра
Артикул: 36167
Frapin VSOP, Коньяк, 0,7 л, дерев'яна коробка

на завтра
Артикул: 48192
Hine, Antique XO 100th Anniversary Grande Champagne, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70289
Hine, Antique XO Premier Cru Grande Champagne, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70292
Hine, Cigar Reserve, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70290
Hine, Rare VSOP, 0,7 л, Коньяк + 2 келихи, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70287
Jean Fillioux, COQ, 0,7 л, Коньяк, подарункова коробка

на завтра
Артикул: 64415
Jean Fillioux, Napoleon, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 64867
Jean Fillioux, Reserve Familiale, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70279
Jean Fillioux, So Elegantissime XO, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70281
Jean Fillioux, Tres Vieux, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70278
Jean Fillioux, XO Grande Reserve, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70277
Louis Royer XO, Коньяк, 50 мл, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 37581
Remy Martin VSOP, Коньяк, 0,05 л

на завтра
Артикул: 36047
Renuage 4 зірки, Коньяк, 0,375 л

на завтра
Артикул: 36009
Renuage, Коньяк 5 зірок, 0,375 л

на завтра
Артикул: 36200
Vecchia Romagna Etiсhetta Nera (black label) Бренді, 0,03 л

на завтра
Артикул: 33889
Vecchia Romagna, Бренді Etiqhetta Nera (black label), 0,7 л

на завтра
Артикул: 37913
Арарат, Коньяк, 5 зірок, 0,7 л

на завтра
Артикул: 37554
Коньяк, Ужгород, 500 мл, ТМ Тиса

на завтра
Артикул: 38471
Тиса Коньяк, 42%, 0,5 л

на завтра
Артикул: 37970
Тиса, Коньяк Карпати, 0,5 л

на завтра
Артикул: 38222
Hine, Homage to Thomas Hine Grande Champagne, 0,7 л, Коньяк, подарункова упаковка

на завтра
Артикул: 70284
Torres, Бренді, Imperial Brandy 10 y.o, 0,7 л

на завтра
Артикул: 37361