Ароматизатор харчовий - купити Випічка, желе у Відділення НП, доставка води у Нова пошта - АкваМаркет
0

Ароматизатор харчовий у Нова пошта


Харчовий ароматизатор - це речовина, яка використовується для посилення смакоароматичних якостей готового продукту. Найчастіше такі інгредієнти використовуються в кондитерській промисловості, проте останнім часом харчові ароматизатори стають все більш затребуваними. Всього невелика порція - і у страви смак стає неймовірно насиченим. А вже яким він буде, вирішує кухар, адже зараз купити концентрований харчовий ароматизатор можна практично з будь-яким смаком. Вибір безмежний, а виробники пропонують фруктові, алкогольні, горіхові і інші композиції. В які продукти можна додати харчовий ароматизатор:

  • Кондитерські та хлібобулочні вироби.
  • Молоко, йогурти, ряжанки, сирки та інші кисломолочні продукти і напої.
  • Креми, топінги, глазурі і інші начинки або прикраси для десертів.
  • Морозиво, пудинги, желе.
  • Алкогольні і безалкогольні напої.

Буває, що під час зберігання, консервації або термічної обробки продукт втрачає частину смакоароматичних якостей. За допомогою ароматизатора можна не тільки відновити, але і поліпшити блюдо, посиливши його смак.

Ароматизатори харчові та їх переваги

Незалежно від різновиду, всі типи ароматизаторів мають одне спільне достоїнство - економічна витрата. Знадобиться дійсно невелика порція добавки, щоб досягти бажаного ефекту. При цьому термін зберігання перевищує 12 місяців. Отже, однієї упаковки вистачить надовго.

Види харчових ароматизаторів

Залежно від агрегатного стану випускаються сухі ароматизатори харчові, а також рідкі, пастоподібні і емульсійні. По області застосування це може бути продукт для кулінарії, кондитерської промисловості, приготування напоїв і т.д. Але найголовніше - це склад, який визначає категорію товару. В даному випадку є три типи добавок:

  • Натуральний харчовий ароматизатор. Виробляється на основі натуральних інгредієнтів рослинного або тваринного походження. Витягується методом пресування, дистиляції або екстракції. Не містить продуктів обсмажування, ферментації або нагрівання. До натуральних ароматизаторів відноситься масло, харчова есенція, екстракт. До слова, деякі продукти самі по собі є натуральними ароматизаторами і їх використовують самостійно. Наприклад, боби тонка, стручки ванілі, зерна кави. Однак така сировина має високу вартість, а також володіє слабким і недостатньо стабільним ароматом, необхідним в промисловості.
  • Ароматизатор харчовий ідентичний натуральному. Складається з компонентів, отриманих як натуральним, так і штучним шляхом. Завдяки штучному синтезу речовини отримують більш стійкий, концентрований аромат, який передається продуктам.
  • Штучний харчовий ароматизатор. Виробляється виключно шляхом хімічного синтезу, тому володіє смакоароматичними характеристиками, що не мають аналогів в природі. Такі добавки недорогі, концентровані і повністю безпечні.

Ароматизатор харчовий рідкий. Як використовувати

Рідка форма добавки по праву вважається найбільш зручною і затребуваною. Такі ароматизатори продаються в маленьких баночках з кришкою і володіють різною концентрацією. Тому перш, ніж використовувати добавку, слід уважно вивчити упаковку і рекомендації виробника.

Потрібно пам'ятати, що ароматизатори харчові не призначені для безпосереднього вживання. Іншими словами, в чистому вигляді їх не п'ють. Рідину дозовано додають в продукт або напій для додання вкусоаромата. Точні пропорції розраховуються виходячи з обсягу сировини і концентрації есенції. Кожен виробник обов'язково вказує, як і коли додавати інгредієнт.

Харчові ароматизатори створюють широке поле для експериментів з ароматом і смаком готового продукту. Завдяки використанню таких добавок, страви і випічка стають ще цікавішими. А шляхом комбінації різних смаків можна домогтися незвичайних результатів. Купити концентрований харчовий ароматизатор в Києві пропонує компанія АкваМаркет. В наявності величезний асортимент продукції, доступної до замовлення в режимі онлайн. Ароматизатори від провідних виробників і перевірених брендів. Найнижчі ціни, забезпечені за рахунок прямих поставок продукції безпосередньо з заводів. АкваМаркет співпрацює як з роздрібними, так і з оптовими покупцями, пропонуючи максимально вигідні умови покупки харчових добавок.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (15)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
Dr. Oetker, 8 г, Ароматизатор харчовий, Мигдаль Dr. Oetker, 8 г, Ароматизатор харчовий, Мигдаль
Артикул: 13531
Dr.Oetker, 4х2 мл, Ароматизатор Ваніль
Артикул: 57811
Dr.Oetker, 4х2 мл, Ароматизатор Лимон
Артикул: 57813
Nomu, Ванільна паста, 50 г
Артикул: 36136
Nomu, Ванільний Екстракт, 50 мл
Артикул: 35547
Criamo Sweet Art, 30 мл, Ароматизатор натуральний Банан

на завтра
Артикул: 57809
Criamo Sweet Art, 30 мл, Ароматизатор натуральний Ваніль

на завтра
Артикул: 57808
Criamo Sweet Art, 30 мл, Ароматизатор натуральний Полуниця

на завтра
Артикул: 57807
Criamo Sweet Art, 30 мл, Ароматизатор натуральний Фундук

на завтра
Артикул: 57806
Dr. Oetker, 8 г, Ароматизатор харчовий, Ром Dr. Oetker, 8 г, Ароматизатор харчовий, Ром

на завтра
Артикул: 13532
Dr.Oetker, 4х2 мл, Ароматизатор Мигдаль

на завтра
Артикул: 57812
Naturata, Bourbon, Ваніль мелена органічна, Бурбон, 10 г Naturata, Bourbon, Ваніль мелена органічна, Бурбон, 10 г

на завтра
Артикул: 38114
ScrapCooking, Ароматизатор натуральний Лимон, 50 мл

на завтра
Артикул: 36458